Hizmetlerimiz

Ulusal ve Uluslararası Kurumsal İşbirliğimiz,

MaviAy Özel Dedektiflik Ltd. Şti. ÖDD- Özel Dedektifler Derneği Üyesidir. Ahlaki ve hukuki dayanağı olan konularda İstanbul merkezli Türkiye geneli hizmet vermektedir. www.dedektif.org.tr 

Türkiye’de Özel Dedektiflik Hizmetlerini,  Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Muğla, Edirne ve Mersin bölgelerinde ÖDD – Özel Dedektifler Derneği üyesi olan Profesyonel Özel Dedektiflerle işbirliği içerisinde çözüm odaklı hizmet vermektedir.  

MaviAy Özel Dedektiflik Ltd. Şti. ÖDD kanalıyla

IKD –Uluslararası Özel Dedektifler Federasyonu www.i-k-d.org 

ve

IAPD - Uluslararası Dedektifler Birliği  www.iapd.info üyesidir.

Her iki Özel Dedektiflik Federasyonuna bağlı ülkelerde ki Profesyonel Özel Dedektiflik firmaları ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

 

Avrupa ve Dünya’da Özel Dedektiflik Hizmetlerini, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, Danimarka, Avusturya, İsviçre, İtalya, Finlandiya, Norveç, Macaristan, Sırbistan, Romanya, Makedonya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Letonya, Estonya, Portekiz, Slovenya,  Ukrayna, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Rusya ve Bölge Devletleri, Kanada, Mısır, Katar, Birleşik Arap Emirliği, İsrail, Japonya ve Çin’de faaliyet gösteren IKD ve IAPD üyeleri ile çözüm ortağı olarak çalışmalar yapılmaktadır.  

Çalışma Alanlarımız,